Nontas Hotel and Apartments

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Nontas Aparthotel - Řecko

Nontas Aparthotel starstar

Nontas Aparthotel
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nontas Hotel and Apartments
Kategorie hotelu: ***
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu. Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.
Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Nontas Hotel and Apartments v oblasti Kato Daratso. Nejbližší město je Chania (4 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala a recepce. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví anglicky. K dispozici je plavecké bazén . Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. U bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. Z hotelu se snadno dostanete ke turistické informace, supermarketům, do středu města a autobusovým zastávkám.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: pokojovou službu a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 09:00 - 12:00 a 18:00 - 20:00.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne a podáváme ji od 08:00 - 11:00. Během dne je také k dispozici bufet.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Nontas Hotel and Apartments si můžete vychutnat také lázně.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: American Express, Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.