Terentis

Terentis, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Plan de Corones - Kronplatz, 4.3.2018, Bez stravy
Terentis
Terentis (Rezidence) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Bez stravy
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 120137444
1 881 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Terentis
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Terentis
Ubytování
Nabízíme Vám příjemné ubytování ve 2-4 lůžkových apartmánech typu MONO, 5 a 6 lůžkových apartmánech typu BILO. Všechny apartmány jsou vybaveny TV a vlastním sociálním zařízením. Více informací nalzenete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Rezidence Terentis je umístěna v klidné lokalitě v centru. Lyžařský skiareál Plan de Corones - Kronplatz je vzdálený asi 17 km od rezidence, kam Vás pohodlně dopraví skibus ZDARMA. V blízkosti rezidence se nachází také běžkařské tratě pro milovníky běžkování. Hosté rezidence mohou také využít saunu, posilovnu, solárium, stolní tenis a pro děti je zde také dětský park.
Nástup
check-in: 17:00-19:00 hod. / check-out: 10:00 hod.
Zařízení
Recepce, bar, jídelna, sauna, solárium, parkování, stolní tenis, posilovna, wi-fi připojení, podzemní parkoviště.
Stravování
Vlastní.
Speciální akce
10% sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2017
Vlek
asi 20 km
Info vlek
Asi 20 km od skiareálu Plan de Corones - Kronplatz, zastávka skibusu asi 200 m od rezidence.
Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování/osoba, ložní prádlo a ručníky, vstup do wellness centra, spotřeba energie, vody a plynu, Wi-Fi, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 2
MONO 3
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 3
MONO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 4
MONO 2 B
Jednotka 4A
Obsazenost 2 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor, balkon.
Info jednotka 5
MONO 3 B
Jednotka 5A
Obsazenost 3 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor, balkon.
Info jednotka 6
MONO 4 B
Jednotka 6A
Obsazenost 4 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor, balkon.
Info jednotka 7
BILO 5 B
Jednotka 7A
Obsazenost 5 osob - ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 8
BILO 6 B
Jednotka 8A
Obsazenost 6 osob - ložnice se 3 lůžky a , obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládací pohovkou pro 1 osobu nebo samostatným lůžkem, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Další informace
Možnost pobytu se psem (za poplatek).
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.