Terentis

Terentis, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Plan de Corones - Kronplatz, 4.3.2018, Bez stravy
Terentis
Terentis (Rezidence) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Bez stravy
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 120137444
1 881 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Terentis
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Terentis
Ubytování
Nabízíme Vám příjemné ubytování ve 2-4 lůžkových apartmánech typu MONO, 5 a 6 lůžkových apartmánech typu BILO. Všechny apartmány jsou vybaveny TV a vlastním sociálním zařízením. Více informací nalzenete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Rezidence Terentis je umístěna v klidné lokalitě v centru. Lyžařský skiareál Plan de Corones - Kronplatz je vzdálený asi 17 km od rezidence, kam Vás pohodlně dopraví skibus ZDARMA. V blízkosti rezidence se nachází také běžkařské tratě pro milovníky běžkování. Hosté rezidence mohou také využít saunu, posilovnu, solárium, stolní tenis a pro děti je zde také dětský park.
Nástup
check-in: 17:00-19:00 hod. / check-out: 10:00 hod.
Zařízení
Recepce, bar, jídelna, sauna, solárium, parkování, stolní tenis, posilovna, wi-fi připojení, podzemní parkoviště.
Stravování
Vlastní.
Speciální akce
10% sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2017
Vlek
asi 20 km
Info vlek
Asi 20 km od skiareálu Plan de Corones - Kronplatz, zastávka skibusu asi 200 m od rezidence.
Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování/osoba, ložní prádlo a ručníky, vstup do wellness centra, spotřeba energie, vody a plynu, Wi-Fi, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 2
MONO 3
Jednotka 2A
Obsazenost 3 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 3
MONO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 4
MONO 2 B
Jednotka 4A
Obsazenost 2 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor, balkon.
Info jednotka 5
MONO 3 B
Jednotka 5A
Obsazenost 3 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor, balkon.
Info jednotka 6
MONO 4 B
Jednotka 6A
Obsazenost 4 osoby - obývací místnost s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor, balkon.
Info jednotka 7
BILO 5 B
Jednotka 7A
Obsazenost 5 osob - ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Info jednotka 8
BILO 6 B
Jednotka 8A
Obsazenost 6 osob - ložnice se 3 lůžky a , obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládací pohovkou pro 1 osobu nebo samostatným lůžkem, vybavený kuch. kout, vlastní soc. zařízení, wi-fi připojení, TV, trezor.
Další informace
Možnost pobytu se psem (za poplatek).
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.