First Minute dovolená na léto 2018

First Minute dovolená

Naplánujte si svoji dovolenou s předstihem a využijte všechny výhody včasného nákupu. Překvapte své děti letním dobrodružstvím a vyberte pro svoji rodinu již dnes dovolenou z bohaté nabídky First Minut termínů na sezónu 2018.

First Minute, neboli "předprodej" zájezdů je nabídka dovolených, které je možné zakoupit se speciálními slevami. A nejde jen o procentuální slevy z celkové ceny zájezdu, ale i o další výhody (dítě zdarma, parkování na letišti zdarma apod.). Obrovskou výhodou jsou nízké zálohy a široký výběr z ještě nepřebrané nabídky zájezdů.

Theonia
Řecko
FM
8 dní od 7.9. letecky Snídaně
8 980 Kč
Studia Daisy
Řecko
FM
8 dní od 30.8. letecky Snídaně
9 190 Kč
Park Hotel Continental
Bulharsko
FM
8 dní od 31.8. letecky Snídaně
9 480 Kč
Asteria
Řecko
FM
8 dní od 15.8. letecky Snídaně
9 980 Kč
Penzion Sirena
Bulharsko
FM
8 dní od 1.9. letecky Bez stravy
10 290 Kč
Pavilon Dukić B
-20 %
Chorvatsko
FM
8 dní od 22.8. letecky Bez stravy
10 316 Kč
Studios George I.
Řecko
FM
8 dní od 23.8. letecky Bez stravy
10 490 Kč
Sivila
Řecko
FM
8 dní od 29.8. letecky Polopenze
10 880 Kč

Pro zobrazení dalších termínů a destinací first minute zájezdů si zvolte oblíbený způsob dopravy. Pro vyhledávání podle všech parametrů použijte vyhledávač na titulní straně.

 
Letecky

First Minute dovolená letecky

Využijte pro svoji dovolenou pohodlné a bezpečné cestování. Aktuální nabídka First Minute leteckých zájezdů.

Autobusem

First Minute dovolená autobusem

Nemáte důvěru v létání a raději cestujete v pohodlí autobusu? Prohlédněte si širokou nabídků First Minute autobusových zájezdů a vyberte si cílovou destinaci podle svého přání.

Autem

First Minute dovolená autem

Patříte k lidem, kteří pokud nedrží volant pevně v rukou, tak raději nikam necestují? Potom určitě využijete naši aktuální nabídku First Minute destinací, kam se můžete vypravit po vlastní ose. 

 

Dovolená na míru

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, není nic jednoduššího než nám popsat svou představu a my připravíme dovolenou pouze a jen podle Vašich představ.

Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.