Last Minute dovolená s odletem nebo odjezdem do měsíce.

Last Minute dovolená

Nemůžete plánovat dovolenou dopředu? I tak můžete udělat radost svým dětem a vyrazit s rodinou na vysněnou dovolenou na poslední chvili za atraktivní cenu. Podívejte se na aktuální nabídku Last Minute dovolených s odletem nebo odjezdem do měsíce od desítek cestovních kanceláří.

Pojem Last Minute  neboli česky "na poslední chvíli" je používán k označení zájezdů, jejichž počátek je blízko a na které je vypsána sleva. Zpravidla je tak chápán zájezd, který má počátek během dvou až tří týdnů a jehož cena je snížena až o desítky procent původní ceny.

Inna
-45 %
Bulharsko
LM
4 dny od 15.8. letecky Bez stravy
5 900 Kč
El Greco
Řecko
LM
5 dní od 16.8. letecky Polopenze
5 980 Kč
Afrodita I Apart Complex
-44 %
Bulharsko
LM
8 dní od 16.8. letecky Bez stravy
6 339 Kč
Nessebar
Bulharsko
LM
8 dní od 16.8. letecky Bez stravy
6 389 Kč
Vanini
Bulharsko
LM
8 dní od 3.9. letecky Snídaně
6 494 Kč
Level
-44 %
Bulharsko
LM
4 dny od 15.8. letecky Snídaně
6 500 Kč
Asteria
Řecko
LM
12 dní od 17.8. letecky Snídaně
6 690 Kč
Riviera
-40 %
Bulharsko
LM
8 dní od 16.8. letecky Snídaně
6 789 Kč

Pro zobrazení dalších termínů a destinací last minute zájezdů si zvolte oblíbený způsob dopravy. Pro vyhledávání podle všech parametrů použijte vyhledávač na titulní straně.

 
Letecky

Last Minute dovolená letecky

Využijte pro svoji dovolenou, byť na poslední chvíli, pohodlné a bezpečné cestování. Stále aktuální nabídka Last Minute leteckých zájezdů.

Autobusem

Last Minute dovolená autobusem

Nemáte důvěru v létání a raději cestujete v pohodlí autobusu? Prohlédněte si širokou nabídků Last Minute autobusových zájezdů a vyberte si cílovou destinaci podle svého přání.

Autem

Last Minute dovolená autem

Patříte k lidem, kteří pokud nedrží volant pevně v rukou, tak raději nikam necestují? Potom určitě využijete naši aktuální nabídku Last Minute destinací, kam se můžete vypravit po vlastní ose. 

 

Dovolená na míru

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, není nic jednoduššího než nám popsat svou představu a my připravíme dovolenou pouze a jen podle Vašich představ.

Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.