Last Minute dovolená s odletem nebo odjezdem do měsíce.

Last Minute dovolená

Nemůžete plánovat dovolenou dopředu? I tak můžete udělat radost svým dětem a vyrazit s rodinou na vysněnou dovolenou na poslední chvili za atraktivní cenu. Podívejte se na aktuální nabídku Last Minute dovolených s odletem nebo odjezdem do měsíce od desítek cestovních kanceláří.

Pojem Last Minute  neboli česky "na poslední chvíli" je používán k označení zájezdů, jejichž počátek je blízko a na které je vypsána sleva. Zpravidla je tak chápán zájezd, který má počátek během dvou až tří týdnů a jehož cena je snížena až o desítky procent původní ceny.

Xidis Studios Clever
Řecko
LM
8 dní od 25.6. letecky Bez stravy
3 990 Kč
Mavra Studios Clever
Řecko
LM
8 dní od 25.6. letecky Bez stravy
3 990 Kč
Afrodita I Apart Complex
-57 %
Bulharsko
LM
8 dní od 28.6. letecky Bez stravy
4 492 Kč
Riviera
-54 %
Bulharsko
LM
8 dní od 25.6. letecky Snídaně
4 594 Kč
Katya Guest House
Bulharsko
LM
8 dní od 28.6. letecky Bez stravy
4 608 Kč
Doris Aytur
Turecko
LM
8 dní od 26.6. letecky Polopenze
4 758 Kč
Penzion Casa Zdrava
-63 %
Bulharsko
LM
8 dní od 25.6. letecky Bez stravy
4 780 Kč
Jupiter
-70 %
Bulharsko
LM
8 dní od 25.6. letecky Snídaně
4 780 Kč

Pro zobrazení dalších termínů a destinací last minute zájezdů si zvolte oblíbený způsob dopravy. Pro vyhledávání podle všech parametrů použijte vyhledávač na titulní straně.

 
Letecky

Last Minute dovolená letecky

Využijte pro svoji dovolenou, byť na poslední chvíli, pohodlné a bezpečné cestování. Stále aktuální nabídka Last Minute leteckých zájezdů.

Autobusem

Last Minute dovolená autobusem

Nemáte důvěru v létání a raději cestujete v pohodlí autobusu? Prohlédněte si širokou nabídků Last Minute autobusových zájezdů a vyberte si cílovou destinaci podle svého přání.

Autem

Last Minute dovolená autem

Patříte k lidem, kteří pokud nedrží volant pevně v rukou, tak raději nikam necetují? Potom určitě využijete naši aktuální nabídku Last Minute destinací, kam se můžete vypravit po vlastní ose. 

 

Dovolená na míru

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, není nic jednoduššího než nám popsat svou představu a my připravíme dovolenou pouze a jen podle Vašich představ.

Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.