Lyžařské pobyty v Alpách

Lyžařské pobyty v Alpách

Chcete si odpočinout od prosluněných pláží a kopec za humny si nezaslouží Vaši pozornost? Využijte naši nabídku lyžařsých pobytů v Alpách kde jistě naleznete svoji zimní dovolenou, ať už hledáte prudké sjezdovky pro závodní tempo, nebo mírnější svahy, kde si své lyžeřské dovednosti potrénují i vaše děti.

Apartmány Sonnrain
Rakousko
7 dní od 4.9. vlastní Bez stravy
1 740 Kč
Musikantenwirt
Rakousko
5 dní od 2.9. vlastní Snídaně
2 800 Kč
Bergblick (Heller)
Rakousko
5 dní od 2.9. vlastní Snídaně
2 920 Kč
Gasthof Brandwirth
Rakousko
5 dní od 25.8. vlastní Bez stravy
3 115 Kč
Gasthof Pfandl
Rakousko
5 dní od 17.8. vlastní Snídaně
4 470 Kč
Der Abtenauer
Rakousko
5 dní od 2.9. vlastní Polopenze
5 770 Kč
Sporthotel Dachstein West
Rakousko
5 dní od 1.9. vlastní Polopenze
5 860 Kč
Kehlbachwirt
Rakousko
5 dní od 18.8. vlastní Polopenze
6 090 Kč

Pro zobrazení dalších termínů zimích pobytů si zvolte zemi do které by jste chtěli vyrazit za sněhovým dobrodružstvím. Pro vyhledávání podle všech parametrů použijte vyhledávač na titulní straně.

 
Itálie

Lyžařské pobyty v Alpách - Itálie

Nadmořská výška 570 – 3 550 m

Plánujete hory s celou rodinou? Pak můžete počítat s výhodnými podmínkami pro rodinné lyžování. Díky poloze na jižní straně alpského hřebene jsou Italské Alpy proslulé mimořádně slunečným počasím. Itálie je absolutní špičkou v upravenosti sjezdových tratí a naprostá většina z nich je „lehká“.

 
Rakousko

Lyžařské pobyty v Alpách - Rakousko

Nadmořská výška 544 - 3 440 m

Rakousko lze bez nadsázky označit za kolébku alpského lyžování. Naleznete zde perfektně upravené sjezdovky pro milovníky carvingových oblouků, ale také skutečně obtížné sjezdovky i terény pro freeride lyžování. Díky krátké vzdálenosti z České Republiky je Rakousko vhodné i ke kratším než týdenním návštěvám.

 
Francie

Lyžařské pobyty v Alpách - Francie

Nadmořská výška 682 – 3 842 m

Francouzské lyžařské svahy patří k tomu absolutně nejlepšímu nejen v evropském, ale i světovém měřítku. Naleznete zde největší světové lyžařské ski areály, nejprudší sjezdovky a nejlepší terény pro freeride lyžování. Ubytování ve francouzských Alpách je často v bezprostřední blízkosti sjezdovek.

 
Švýcarsko

Lyžařské pobyty v Alpách - Švýcarsko

Nadmořská výška 515 – 3 889 m

Pro mnoho lidí jsou Švýcarské Alpy právem skutečnou top lyžařskou destinací. Úroveň ubytování je na vysoké úrovni a pohled na zářivě bílé vrcholky ledovců a blankytně modrá jezera je dech beroucí. Díky umístění sjezdových tratí ve vyšších nadmořských výškách se nemusíte bát navštívit Švýcarsko i v okrajových termínech sezóny.

 

Dovolená na míru

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, není nic jednoduššího než nám popsat svou představu a my připravíme dovolenou pouze a jen podle Vašich představ.

Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.