Balistra travel - proč s námi?

O nás

Vážení klienti,

Balistra travel zajistí dovolenou přesně podle vašich představ.

  • Najdete u nás naprosto stejné ceny jako u pořádajících cestovních kanceláří – nikdy se Vám nestane, že byste našli cenu na našem webu odlišnou od vypsané nabídky pořádající CK – neúčtujeme žádné skryté poplatky.
  • Na základě 16-ti letých zkušeností s prodejem zájezdů a provozováním cestovní agentury jsme schopni rychle vyhodnotit Vaše požadavky a zpracovat nabídku na míru. Naším posláním je vybírat dovolenou klientům pouze tak, jako bychom ji vybírali sami pro sebe – vždy a jen podle toho nejlepšího přesvědčení a po prověření kapacity (hotelu). Ostatně, víme, že nejlepší reklamou firmy je spokojený klient a na této filosofii „rosteme“.
  • U nás máte možnost k vybranému zájezdu – pobytu čerpat skvělé bonusy, jako je pojištění zdarma, parkování Vašeho vozu na letišti po dobu Vaší dovolené, apod., budeme Vás o těchto bonusech informovat při výběru již konkrétního zájezdu (pobytu).
  • U nás máte možnost volby, zda úhradu zájezdu provedete převodem, v hotovosti, bonusovými šeky (Sodexo – do výše 50% ceny) nebo vyčerpáte své pracovní benefity (například Benefity plus, Benefity.cz – do výše 30% ceny), samozřejmostí je také možnost hradit zájezd přímo na účet cestovní kanceláře, která je pořadatelem Vašeho zájezdu (pobytu).

Je nám ctí a radostí zároveň plnit Vaše představy a sny o dovolené a děkujeme všem našim věrným klientům za jejich dlouholetou přízeň.

Tým Balistra.cz